درباره ما

چرا آنی تجارت لیما؟

فروش کالا ها همواره دغدغه ی تولید کنندگان بوده. چه بسیارند کالاهای با کیفیت  که به دلیل عم توانایی تولیدکنندگان در فروش و عدم آشنایی با بازار مناسب کالاهایشان آن طور که شایسته بوده به مشتری معرفی نشده است.

هرچقدر هم یک کالا با کیفیت تولید شود اگر  توانایی معرفی کردن

آن ، شناسایی بازار ، طبقه اجتماعی و سن مشتری ها ، مهم های بازار فعلی و … را ندانید و یا حتی در جای نامناسب معرفی و هزینه کنید نه تنها فروش خوبی ندارید بلکه مجبور به جمع کردن تولیدی خود نیز خواهید شد. شما در اطرافتان هم دیده اید کارگاه ها کارخانه هایی که با امید شروع به تولید میکنند اما بعد از چند وقت اثری از آنها باقی نیست ، بله دقیقا عم درک درست از علم بازاریابی و فروش این ضربه را به کارگاه ها و کارخانه ها میزند.

پیشنهاد ما بازاریابی  و شناخت مشتری قبل از شروع کار است. اما حالا که تا اینجا مسیر را طی کردید دلسرد نشوید_بازرگانی آنی تجارت لیما با تیم حرفه ای فروش ، مانند چتر نجاتی که یک دفعه در آسمان باز میکنید شما را نجات خواهد داد.

بازرگانی آنی تجارت لیما مسیر های درست فروش محصولات شما را بررسی میکند تا علاوه بر بازار داخلی امکان صادرات کالا ، و ورود  به بازار های جهانی را نیز برایتان فراهم میکند.

بازرگانی آنی تجارت لیما ، فروشنده ی شماست. با خیال راحت محصول با کیفیت تولید کنید و با ما تماس بگیرید.