عمده لاین

فروشگاه اینترنتی عمده لاین اولین فروشگاه آنلاین تخصص عمده فروشی
عمده لاین

فروشگاه اینترنتی عمده لاین اولین فروشگاه آنلاین تخصص عمده فروشی

همواره تامین کالا به صورت عمده برای ارگانها و سازمان ها و بیمارستان ها کاری سخت و دشوار است. جستجو برای تامین کننده که معتمد باشد. پیدا کردن کالای باکیفیت با قیمت مناسب، دارا بودن مجوز های لازم برای سازمان و ارگان  شما، این ها بخشی از دغدغه مدیران بازرگانی و خرید سازمان ها است.

عمده لاین این مسیر را برای شما کوتاه کرده است. ما باکیفیت ترین محصول را از تولیدکنندگان مطمئن و معتمد تهیه کردیم، قیمت عمده را به دلیل خرید مستمر  بسیار پایین آوردیم، فاصله ی شما تا تامین کننده و چانه زدن های همیشگی را تبدیل به چند کلیک کردیم. علاوه به موارد بالا، شما در سایت عمده لاین امکان استفاده از تخفیفات زیادی از قبیل تخفیف نقدی، تخفیف تعدادی و… خواهید داشت.

از دیگر امتیازات این فروشگاه آنلاین عمده فروشی، استفاده از اعتبار کاربری است، همه ی شما مشتریان عزیز برای ورود به سایت و ثبت نام یک تخفیف عضویت خواهیدداشت. بر اساس میزان سفارش، این تخفیف افزایش خواهد یافت.

هدایای ویژه عوامل دیگریست که میتوانند عمده لاین را از تمام عمده فروشی های دیگری که میشناسید مجزا کند.

ایده ی عمده لاین از کجاست؟

ما خودمان روزگاری در همان نقشی بودیم که شما حالا دارید. تیم ما دربازار های شلوغ در حال بررسی و استعلام قیمت عمده  محصولات بود. با کلی چانه زدن محصول را پیدا میکردیم، میرسیدیم به تایید های درون سازمان. که ایا مسئولین کیفیت؛ مدیران بازرگانی و مدیران سازمان، کالا و قیمت مارا تایید میکنند یا نه؟ وای به روزی که تازه کار باشی و اعتماد کافی نیز وجود نداشته باشد. امان ازآن نگاه ها و حرف ها که گوشه کنار میشنوی؛ که کسی را  برای  تایید و استعللام قیمت موازی نیز ارسال کرده اند، تا از شما  مطمئن شوند.

مشکلات همیشگی تامین کالا 

تمام این خوان ها را میگذرانی و میرسی به خرید و ارسال بار به موقع؛ که آیا دقیقا همان کیفیت را برای شما بفرستند و…

محصول با هزار سلام و صلوات به سازمان شما رسیده. حالا دست کارمند ها و پرسنل شرکت به آنان رسیده و هرکس با سلیقه ی خودش در مورد آن نظر میدهد. اگر خوراکی باشد مثل نان. یکی میگوید خمیر است، یکی میگوید خشک است. انگار مسئول آن عمده فروشی شمایید. و یا در بخش فنی  خدایی نکرده هروقت مشکلی برای تولید پیش بیاید. ایراد از قطعه ای است که شما تهیه کرده اید. میبینید ما همه دغدغه های شما را جز به جز تجربه کردیم. با همین تجربه تصمیم به  راه اندازی سایت عمده لاین گرفتیم.

شما  میتوانید به راحتی برند های مورد نظر خود را انتخاب  کنید. قیمت را  مقایسه کنید و هر زمان احساس کردید مشتریان شما که همان کارمندان سازمان و اداره شما هستند. از آن محصول  راضی نیستید آن را در سایت عمده لاین تغییر دهید. بدون اینکه درگیر بررسی های طولانی مقایسه و استعلام قیمت مجدد شوید.

چه چیزهایی از عمده لاین بخرید؟

تامین کلیه مایحتاج سازمان شما از قبل مواد خوراکی روزانه مانند نان، برنج، روغن، چای،قند و شکر و…
تامین انواع ظروف پذیرایی یکبار مصرف با بهترین کیفیت؛ تامین انواع شوینده ها از قبل مایع دستشویی، مایع دستشویی پودری، رختشویی و سفید کننده و نظافت سطوح…
انواع لباس ها و وسایل یکبار مصرف مربوط به بیمار و کادر درمان برای بیمارستان ها. عمده لاین با سابقه ی چندین ساله و همکاری با بیشتر از ۱۲۰ مشتری در سطح شهر تهران؛ به شما اطمینان کامل در خرید را میدهد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *